2024 TOP
1. Joshua Oppenheimer “The End”
2. Francis Ford Coppola “Megalopolis”(Cannes2024)
3. Joachim Lang "Führer und Verführer(Führer and Demagogue)"
4. Casey Nicholaw "The book of Mormon"
5. Yorgos Lanthimos “Kind of kindness”(Cannes2024)
6. Robert Eggers “Nosferatu”
7. Ali Abbasi "The apprentice"(Cannes2024)
8. Oliver Hirschbiegel “The angelface/Das Engelsgesicht”
9. Brady Corbet “The Brutalist”
10. Sean Baker "Anora"(Cannes2024)
11. Klaus Härö “Ei koskaan yksin”
12. M Night Shyamalan "Good Grades/Trap"
13. Vaclav Marhoul “McCarthy”
14. Ti West “MaXXXine”
15. Joe Talbot “The Governesses”
16. Sam Taylor-Johnson "Back to black"(Eestis juba kinos)
17. Guy Ritchie "The Ministry of Ungentlemanly Warfare"(Eestis juba kinos)
18. Ron Howard "Eden/Origin of species"
19. Benoit Delhomme “Mothers' instinct”(Eestis juba kinos)
20. Galder Gaztelu-Urrutia “Rich Flu”
21. Alonso Ruizpalacios “La Cocina/The kitchen”(Berlin2024)
22. Todd Phillips "Joker: folie a deux"
23. Cooper Raiff "The trashers"
24. Steve McQueen "Blitz"
25. Robert Zemeckis "Here"
26. Jon M. Chu "Wicked: part one"
27. Clint Eastwood “Juror #2"
28. Moonika Siimets “Must auk"
29. Evan Johnson/Galen Johnson/Guy Maddin “Rumours”(Cannes2024)
30. Quentin Dupieux "Le Deuxieme acte/Second act"(Cannes2024avafilm)
31. Melanie Laurent “The nightingale”
32. Erik Poppe "Quislings Siste Dager"
33. Bruno Dumont “L'Empire/The Empire”(Berlin2024)
34. Jon Watts “Wolfs”
35. Timothy Scott Bogart “Verona”
36. Henrik Martin Dahlsbakken “X”
37. Jaak Kilmi "Vari"
38. Frida Kempff "Rootsi torpeedo"
39. Marielle Heller “Nightbitch”
40. Peter Bebjak "Prague spring"
41. T.C. Christensen “Escape from Germany”
42. Jacques Audiard “Emilia Perez”(Cannes2024)
43. Jeremy Saulnier “Rebel ridge”
44. Pealkirjata Trey Edward Shults'i film
45. Tiina Lymi “Stormskerry Maja/Stormskärs Maja”
46. Malcolm Washington “The Piano lesson”
47. Richard LaGravenese “A family affair”
48. Zach Cregger “Weapons”
49. Julian Schnabel “In the hands of Dante”
50. Francois Ozon “Quand Vient L’Automne”
51. Jim Jarmusch "Father mother sister brother"
52. Paul Schrader "Oh Canada"(Cannes2024)
53. John Crowley "We live in time"(2025?)
54. Joseph Kosinski pealkirjata Formula 1 Film(2025?)
55. Lynne Ramsay "Polaris"(2025?)
56. Zellner brothers "Sasquatch Sunset" (Sundance2024)
57. Luca Guadagnino “Challengers”
58. Daniel Minahan “On swift horses”
59. Nia DaCosta “Hedda”
60. Michael Pearce “Echo valley”
61. Pablo Larrain “Maria”
62. Kantemir Balagov “Butterfly jam”(2025?)
63. Scott Derrickson “The gorge”
64. Duke Johnson “The actor”
65. Eli Roth/Tim Miller “Borderlands”
66. Justin Kurzel “The order”
67. Kirill Serebrennikov “Limonov - The ballad"(Cannes2024)
68. Natalie Erika James "Apartment 7A"
69. Suzanna Fogel “Winner” (Sundance2024)
70. Edward Berger "Conclave"
71. David Michod “Wizards!”
72. Kevin Costner “Horizon: An American saga"(Cannes2024)
73. Julia von Heinz "Treasure" (Berliin2024)
74. Greg Berlanti "Fly me to the moon"
75. Alejandro Monteverde “Cabrini”
76. Sara Sugarman/Jonas Åkerlund “Midas Man”
77. Paolo Sorrentino “Parthenope”(Cannes2024)
78. Andrea Arnold’s “Bird”(Cannes2024)
79. Gabriela Cowperthwaite "I.S.S."(netis üleval)
80. Mimi Cave "Holland, Michigan"
81. Chao-Liang Huang “Yi dao tian tang/Heaven and hell”
82. Tilman Singer "Cuckoo" (Berliin2024)
83. Michael Showalter "The idea of you"(SXSW2024)
84. Mike Leigh "Hard truths"
85. Michel Fanco "Dreams"
86. Alice Lowe “Timestalker”(SXSW2024)
87. Luca Guadagnino "Queer"
88. Coralie Fargeat "The substance"(Cannes2024)
89. Paul Greengrass "The hood"(2025?)
90. David Cronenberg "The Shrouds"(Cannes2024)
91. James Mangold “A Complete Unknown/Going Electric”
92. D'Innocenzo brothers "Dostoevsky" (Berliin2024)
93. Nora Fingscheidt "The outrun" (Sundance2024)
94. Coen Brothers “The Zebra Striped Hearse”
95. Alex Scharfman "Death of a Unicorn"
96. Ridley Scott "Gladiator 2"
97. Halina Reijn “Babygirl”
98. Magus Von Horn "Pigen med nålen/The girl with the needle"(Cannes2024)
99. Gustav Möller "Sons/Vogter"(Berlin2024)
100. Ishana Shyamalan "The watchers"
Payal Kapadia "All we imagine as light"(Cannes2024)
Bille August "Me, you"(2025?)
Lee Tamahori "Emperor"
Marko Raat "Biwa järve 8 nägu"
Tsai Ming-liang "Abiding Nowhere" (Berliin2024)
Zelda Williams "Lisa Frankenstein"
Johanna Pyykkö “Ebba”
Marc Noda “The lineman”
Tõnis Pill "Frank"
Johnny Depp "Modi"
David Michaels "The third parent"
Dev Patel “Monkey man”
Jonathan Kent “A long day's journey into night”
Anna Boden/Ryan Fleck “Freaky tales” (Sundance2024)
Lee Isaac Chung "Twisters"
Caitlin Cronenberg "Humane"
Mel Gibson "Passion of the Christ: Resurrection"
Tim Burton “Beetlejuice 2”
Peter Greenaway "Lucca Mortis"
Jia Zhang-ke “Feng Liu Yi Dai/Caught by the tides”(Cannes2024)
Mark Molloy “Beverly Hills Cop: Axel Foley”
Kenji Kamiyama “The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim”
George Miller “Furiosa”(Cannes2024)
Gareth Evans “Havoc”
Ethan Coen “Drive-Away Dolls”
Aaron Schimberg “A different man” (Sundance2024)
Osgood Perkins "Longlegs"
Alexandre de La Patelliere/Matthieu Delaporte “The count of Monte Cristo” (Cannes2024)
John Krasinski "If"
Leos Carax “C’est Pas Moi” (Cannes2024)
David Leitch "The Fall Guy"
David Ayer "The beekeeper"
Rose Glass "Love lies bleeding" (Sundance2024)
Jessica Palud “Maria”(Cannes2024)
Jane Schoenbrun "I saw the TV glow" (Sundance2024)
Fede Alvarez "Alien: Romulus"
Reinaldo Marcus Green "Bob Marley: One love"
Adam Cooper "Sleeping dogs"
Potsy Ponciroli "Greedy people"
Kiyoshi Kurosawa "Serpent's path"
Lucile Hadzihalilovic “La tour de Glace”
Eva Sepping "Rändajad"
Miguel Gomes "Grand Tour"(Cannes2024)
Pixar/Kelsey Mann “Inside Out 2”
Fernando Trueba “Haunted heart”
Gary Dauberman “Salem's lot”
Chris Sanders "The wild robot"
Rachel Morrison "Flint strong"
Audrey Diwan "Emmanuelle"
Gonzalo Lopez-Gallego “American star”
Irving Franco “Adam the first”
Simon Cellan Jones “Arthur the king”
John Ridley “Shirley”
Justin Baldoni "It ends with us"
Christophe Honore “Marcello Mio/Summer Boy”(Cannes2024)
Karim Ainouz “Motel Destino”(Cannes2024)
Runar Runarsson "When the Light Breaks"(Cannes2024)
Olivier Assayas "Hors de temps"
Emmanuel Mouret “Une honnête femme”
Arkasha Stevenson "The first omen"
Wes Ball "Kingdom of the Planet of the Apes"
Agathe Riedinger “Diamant Brut”(Cannes2024)
Barry Jenkins "Mufasa: the Lion King"
Tina Mabry "The Supremes at Earl’s All-You-Can-Eat"
Steven Soderbergh "Presence" (Sundance2024)
Kobi Libii "The American Society of Magical Negroes" (Sundance2024)
Max & Sam Eggers "The front room"
Martti Helde "Vara küps"
S.J. Clarkson "Madame Web"
David Lowery "Mother Mary"
Adrian Molina "Elio"
Liina Triškina-Vanhatalo "Emalõvi"
Klaus Menzel "What about love"
Kay Cannon "My ex-friend's wedding"
Michael Zaiko Hall "Peter five eight"
Jon Gunn "Ordinary angels"
John Stevenson "The ark and the Aardvark"
Paul Dektor "American dreamer"
Arnaud Desplechin “Spectateurs”(Cannes2024)
Andrew Stanton "In the blink of an eye"
Isaiah Saxon “The legend of Ochi”
Na Hong-jin "Hope"
Alain Guiraudie “Misericorde”(Cannes2024)
Patricia Mazuy “Alma et Mina”
Carlos Reygadas "Wake of Umbra"
Dea Kulumbegashvili “Those Who Find Me”
Bi Gan “Resurrection”
Xavier Beauvois “La Vallée des Fous”
Marianne Elliott "The salt path"
Rebecca Lenkiewicz "Hot milk"
Sharon Maguire "Longbourn"
Raul ja Romet Esko "Mind on kaks"
Tim Mielants "Small things like these"
Jane Anderson "Women in the castle"
Joachim Rønning "Young woman and the sea"
Howard J. Ford "DarkGame"
Graham Henman "Bone in the throat"
Derek Presley "Tonic"
Matthias Glasner "Sterben"
Lamberto Bava "Twins"
Ole Christian Madsen "Boundless/Den grænseløse"
André Téchiné "Dans le viseur"
Michael Rozek "Marianne"
Levan Akin “Crossing”
Timo Tjahjanto "The last train to New York"
James Strong "Anna"
Christine Jeffs “A mistake”
Flora Lau “Luz”
Helene Cattet/Bruno Forzani “Darling”
Isabel Sandoval “Tropical gothic”
Jaume Collet-Serra “Carry-on”
Gilles Lellouche “L'Amour Ouf”
Jeremy Clapin "Pendant ce temps sur Terre/Meanwhile on earth" (Berliin2024)
Shawn Levy “Deadpool & Wolverine”
Josh Gordon/Will Speck “Distant”
Juan Carlos Fresnadillo “Damsel” (netis 8.03)
Justin Anderson “Swimming home”
Kazik Radwanski "Matt and Mara"
Kuba Czekaj "Lipstick on the glass"
Lee Daniels “The deliverance”
Zoe Kravitz “Blink twice”
Lee Hong-chi "Love is a gun"
Marco Dutra “Bury your dead/Enterre seus Mortos”
Marco La Via/Hanna Ladoul “Funny birds”
Mareike Engelhardt “Rabia”
Johanna Moder “Motherhood”
Abderrahmane Sissako “The perfumed hill/Black tea”
Robert Guedignan “La Pie Voleuse”
Andrew Patterson “Rivals of Amziah King”
Anthony&Joe Russo "Electric state"
Davis Simanis "Marijas klusums/Maria's Silence" (Berliin2024)
James Watkins "Speak no evil"
Dougal Wilson "Paddington in Peru"
Nicholas Stoller "Cordially invited"
Pamela Adlon "Babes" (SXSW2024)
Gil Kenan "Ghostbusters: Frozen Empire" (netis olemas)
Kyle Mooney "Y2K" (SXSW2024)
Sean Charmatz “Orion and the dark”
Tawfik Alzaidi “Norah”(Cannes2024)
Peter Chan “She's got no name”(Cannes2024)
Arnaud Larrieu, Jean-Marie Larrieu “Le Roman de Jim”(Cannes2024)
Rithy Panh “Rendez-Vous avec Pol Pot”(Cannes2024)
Emmanuel Courcol “The Matching Bang”(Cannes2024)
Nabil Ayouch “Everybody Loves Touda”(Cannes2024)
Roberto Minervini “The Damned”(Cannes2024)
Boris Lojkine “L’histoire de Souleymane”(Cannes2024)
Ariane Labed “September Says”(Cannes2024)
Mo Harawe “The Village Next to Paradise”(Cannes2024)
Guan Hu “Black Dog”(Cannes2024)
Lætitia Dosch “Who Let the Dog Bite?”(Cannes2024)
Louise Courvoisier “Vingt Dieux !”(Cannes2024)
Julien Colonna “Le Royaume”(Cannes2024)
Konstantin Bojanov “The Shameless”(Cannes2024)
Rungano Nyoni “On Becoming a Guinea Fowl”(Cannes2024)
Hiroshi Okuyama “My Sunshine”(Cannes2024)
Sandhya Suri “Santosh”(Cannes2024)
Truong Minh Quy “Viet and Nam”(Cannes2024)
Halfdan Ullmann Tøndel “Armand”(Cannes2024)
Soi Cheang “Twilight of the Warrior Walled In”(Cannes2024)
Seung Wan Ryoo “I, The Executioner”(Cannes2024)
Lorcan Finnegan “The Surfer“(Cannes2024)
Noemie Merlant “The Balconettes“(Cannes2024)
Daniel Auteuil “Le Fil”(Cannes2024)
Raoul Peck “Ernest Cole, Lost and Found”(Cannes2024)
Sergei Loznitsa “The Invasion“(Cannes2024)
Claire Simon “Apprendre”(Cannes2024)
Yolande Zauberman “La Belle de Gaza”(Cannes2024)
Michel Hazanavicius “The most precious of cargoes”anima(Cannes2024)
Mohammad Rasoulof “The seed of the sacred fig”(Cannes2024)
Emanuel Parvu “Three Kilometres to the End of the World”(Cannes2024)
Celine Sallette “Niki”(Cannes2024)
Gints Zilbalodis “Flow”anima(Cannes2024)
Oliver Stone "Lula"dokk(Cannes2024)
Gaël Morel "Vivre, Mourir, Renaitre"(Cannes2024)
Lou Ye "An unfinished film"(Cannes2024)
2023 FILMID, MIS VAJA VEEL NÄHA:
1. Karim Ainouz “Firebrand” (Cannes2023)
2. Ellen Kuras “Lee” (Toronto2023)
3. Richard Linklater “Hit man” (Veneetsia2023)
4. Viggo Mortensen “The dead don't hurt” (Toronto2023)
5. Zar Amir Ebrahimi/Guy Nattiv "Tatami" (Veneetsia2023)
6. Jeff Nichols “The Bikeriders” (Telluride2023)
7. Bertrand Bonello “La Bete/The beast” (Veneetsia2023)
8. Anna Kendrick "Woman of the hour" (Toronto2023)
9. Atom Egoyan "Seven veils" (Toronto2023)
10. Louise Archambault "Irena's vow" (Toronto2023)
11. Marc Forster "White bird"(netis olemas)
12. Annie Baker "Janet planet" (Telluride2023)
13. Felipe Carmona "Prison in the Andes" (London2023)
14. Christy Hall "Daddio" (Telluride2023)
15. Ryusuke Hamaguchi "Evil does not exist" (netis olemas)
16. Michael Winterbottom “Shoshana” (Toronto2023)
17. Lone Scherfig “The movie teller/La Contadora de Películas” (Toronto2023)
18. Azazel Jacobs “His three daughters” (Toronto2023)
19. Kristin Scott Thomas "North star" (Toronto2023)
20. Sally El Hosaini/James Krishna Floyd "Unicorns" (Toronto2023)
21. Andrew Durham “Fairyland” (Sundance2023)
22. Ivo van Hove "A little life"
23. Delphine Deloget "All to play for/Rien à perdre" (Cannes2023)
24. Michael Keaton "Knox goes away" (netis olemas)
25. Anand Tucker “The critic” (Toronto2023)
26. Takeshi Kitano "Kubi" (Cannes2023)
27. Joseph Schuman/Austin Stark "Coup!"
28. Michael Shannon "Eric LaRue" (Tribeca2023)
29. Ethan Hawke "Wildcat" (Toronto2023)
30. Noah Pritzker "Ex-husbands" (San Sebastian2023)
31. Niclas Larsson “Mother couch” (Toronto2023)
32. Florian Schwartz "German Crime story: Deadlock"(filmiversioon)
33. Jeymes Samuel "The book of Clarence" (netis olemas)
34. Christopher Walters “Comedy of war: Laughter in Ukraine” (Tribeca2023)
35. Hao Ning "The movie emperor"
36. Luc Besson “DogMan” (netis olemas)
37. Tia Kouvo “Mummola/Family Time”
38. Brian Helgeland "Finestkind" (netis olemas)
39. Clair Titley "The contestant"
40. Pawo Choyning Dorji “The monk and the gun” (netis olemas)
41. Quentin Dupieux “Yannick” (netis olemas)
42. James Marsh “Dance first” (San Sebastian2023)
43. Ladj Ly "Les Indesirables"
44. Zacharias Mavroeidis "The summer with Carmen"
45. Lu Zhang "The shadowless tower" (netis olemas)
46. Lee Tamahori "The convert"
47. James Napier Robertson "Joika" (netis olemas)
48. Saverio Costanzo “Finalemente L'Alba”
49. Zhang Yimou "Under the light" (netis olemas)
50. Cristi Puiu “MMXX” (netis olemas)
51. Jan Holoubek "Doppelgänger. Sobowtor"
52. Dominic Savage "Close to you"
53. Luke Gilford "National anthem"
54. Robert Hloz "Restore point" (netis olemas)
55. John Thornblad “Sockerexperimentet” (netis olemas)
56. Sofia Exarchou "Animal" (netis olemas)
57. Keat Aun Chong "Snow in midsummer"
58. Daishi Matsunaga "Egoist"
59. Amjaad Al Rasheed "Inshallah a boy" (netis olemas)
60. Robert Lorenz “In the land of saints and sinners” (netis olemas)
61. Bill Oliver “Our son” (Tribeca2023)(netis olemas)
62. Martin Bourboulon “Les trois mousquetaires - Milady” (netis olemas)
63. Sam Fell “Chicken Run: Dawn of the Nugget” (netis olemas)
64. Zack Snyder "Rebel Moon - Part One: A Child of Fire" (netis olemas)
65. Richard Holm “Avgrunden/The abyss” (netis olemas)
66. Brian Duffield "No one will save you"(netis olemas)
67. Rebecca Miller “She came to me”(netis olemas)
68. Chelsea Peretti “First time female director” (Tribeca2023)
69. Luna Carmoon "Hoard"
70. Patricia Arquette "Gonzo girl"
71. William Friedkin “The Caine Mutiny Court Martial”(netis olemas)
72. Dustin Guy Defa “The Adults” (netis olemas)
73. Oskar Mellander "Canceled"(netis olemas)
74. Martin Zandvliet “Tove's room/Toves værelse”(netis olemas)
75. Greg Kwedar "Sing sing" (Toronto2023)
76. Martin Provost “Bonnard, Pierre and Marthe”
77. Christoph Hochhäusler “Bis ans Ende der Nacht/Till the end of the night”(netis olemas)
78. Joao Canijo “Mal Viver/Bad Living” (netis olemas)
79. Jonas Rothlaender “Power of love” (netis olemas)
80. Lee Hae-young "Phantom/Yuryeong"
81. Elise Girard “Sidonie au Japon” (netis olemas)
82. Pascal Plante “Les chambres rouges/Red rooms”(netis olemas)
83. Julio Torres “Problemista”(netis olemas)
84. Andreas Öhman “En dag kommer allt det här bli ditt” (netis olemas)
85. Imran J. Khan "Mustache"
86. Maria Lundqvist "Om att våga flyga"
87. Simon Sandquist "Karusell" (netis olemas)
88. Chris Pine "Poolman"
89. Gabriel Abrantes “Amelia’s Children” (MOTELX2023, PÖFF2023) (netis olemas)
90. Lars Kraume "Measures of men/Der vermessene Mensch"
91. Joe Stephenson “Doctor Jekyll”
92. Leigh Brooks “Hate to Love: Nickelback” dokk (netis olemas)
93. Cru Ennis, Lee Roy Kunz "Deliver us" (netis olemas)
94. Neil Burger "The Marsh king's daughter” (netis olemas)
95. Xiaogang Gu “Dwelling by the lake/Cao mu ren jian” (netis olemas)
96. Melanie Laurent “Wingwomen/Voleuses” (netis olemas)
97. Hur Jin-ho "A normal family"
98. Jeanne Herry "All Your Faces/Je verrai toujours vos visages" (netis olemas)
99. Edward af Sillen “Ett sista race” (netis olemas)
100. Ahmed Abdullahi "Amina"
101. Chris Kraus "15 years"
102. Edoardo De Angelis “Comandante” (Veneetsia2023-avafilm)
103. Karin af Klintberg “Kungen/The king” (netis olemas)
104. Janis Pugh "Chuck chuck baby"
105. Frauke Finsterwalder “Sisi & I/Sisi & ich” (netis olemas)
106. Bess Wohl “Baby Ruby” (netis olemas)
107. Dominique Abel/Fiona Gordon “L'Etoile filante/The falling star”
108. Stephane Brize "Out of season"
109. Marja Pyykkö “Skimbagirls” (netis olemas)
110. John Trengove “Manodrome” (netis olemas)
111. Maria Fredriksson "Miraklet i Gullspång" (netis olemas)
112. Stephanie Di Giusto "La Rosalie"
113. Frederick Wiseman “Menus Plaisirs - Les Troisgros”
114. Angela Schanelec “Musik/Music” (netis olemas)
115. David Gordon Green “The exorcist: Believer” (netis olemas)
116. Vladimir Peršic "La honte/Lost country"
117. Martin Skovbjerg “København findes ikke/Copenhagen does not exist” (netis olemas)
118. Trish Sie "Sitting in bars with cake" (netis olemas)
119. Steffi Niederzoll "Seven years in Tehran"
120. Haydn Butler "Home kills" (netis olemas)
121. Curtis Vowell "Seize them!"
122. Eric Besnard "Les choses simples"
123. Jeremy Garelick "Murder mystery 2" (netis olemas)
124. Ali Asgari/Alireza Khatami "Terrestrial verses"
125. Mehmet Ada Öztekin "Atatürk 1881 - 1919"
126. Neill Blomkamp “Gran Turismo” (netis olemas)
127. Chandler Levack “I like movies” (netis olemas)
128. David Lowery “Peter Pan & Wendy”
129. Makoto Shinkai “Suzume” (netis olemas)
130. Wang Bing “Youth”(Cannes2023)
131. Michael Easterling/Jaala Ruffman "Deltopia"
132. Catherine Corsini “Le retour” (Cannes2023)
133. Isabel Coixet “Un amor” (San Sebastian2023)
134. Tim Story “The Blackening” (netis olemas)
135. Liu Jian "Art college 1994"
136. Ariel Vromen "April 29, 1992
137. Amat Escalante “El estado del imperio/Lost in the night” (Cannes2023)
138. Kim Jee-woon “Cobweb/The spider house” (netis olemas)
139. Kristin Gore/Damian Kulash "Beanie Bubble" (netis olemas)
140. Erwan Le Duc "La fille de son pere/Daddy's girl"
141. Fabian Stumm “Knochen und namen/Bones and names”
142. Katell Quillevere "Le Temps d'aimer"(Cannes2023)
143. Coloreto Cukali "Within love"
144. Emily Atef “Someday we will tell each other everything/Irgendwann werden wir uns alles erzählen” (netis olemas)
145. Tibor Banocziki/Sarolta Szabo “White plastic sky” (netis olemas)
146. Fernando Trueba/Javier Mariscal "They shot the piano player" (netis olemas)
147. Aurora Gosse “Dancing queen”
VEELGI VARASEMATE AASTATE FILMID:
About Joan (netis olemas)
Allelujah (netis olemas)
Alma & Oskar
Amazing Maurice
Baltic truth
Before, now & then
Bröllop, begravning och sop (netis olemas)
Butcher's crossing (netis olemas)
Comedy queen (netis olemas)
Daliland (netis olemas)
Dancing queens (netis olemas)
Der Maler/The painter (Hirschbiegleri dokk)
Die Stillen Trabanten/Dark satellites
Diorama (netis olemas)
Don Juan (2022)(netis olemas)
Dreamin' wild
Duran Duran - A Hollywood High
Enys men (netis olemas)
Fathers and mothers/Fædre & Mødre
Fixation
Fragments of the last will
Fucking with nobody (netis olemas)
Human flowers of flesh
Inland
It is in us all (netis olemas)
Koputus/The knocking
Krigsseileren/War sailor (tahaks filmina mitte telesarjana näha)
Kärleksbevis (netis olemas)
La Syndicaliste (netis olemas)
Lady Chatterley's lover (netis olemas)
Les Amandiers/Forever young
Loving Highsmith (netis olemas)
Maigret (netis olemas)
Marlowe (netis olemas)
Moving on (netis olemas)
Nika
Of an age (netis olemas)
One of these days (netis olemas)
Onoda: 10000 nights in the jungle
Out of the darkness 2/De forbandede år 2 (netis olemas)
Piggy (netis olemas)
Rebel (netis olemas)
Resurrection (netis olemas)
Rheingold (netis olemas)
Rosaline (netis olemas)
Sanctuary (netis olemas)
Scarlet/L'Envol
Seriously red (netis olemas)
Showing up (netis olemas)
Skin deep/Aus meiner haut
Substration (netis olemas)
The Integrity of Joseph Chambers (netis olemas)
The Pez outlaw (netis olemas)
The prank
Thomas vs. Thomas (A Sensational Theory Regarding an Insignificant Life in the Multiverse)/Thomas mot Thomas (en sensasjonell teori om det ubetydelige livet i multiverset) (netis olemas)
Ticket to paradise (netis olemas)
Tisdagsklubben (netis olemas)
Trip (netis olemas)
UFO Sverige (netis olemas)
Unrest
Ur spår (netis olemas)
White dog/Chien blanc (netis olemas)
Who wants to live forever?
Will-o'-the Wisp/Fogo-Fatuo (netis olemas)
Vortex (netis olemas)
3 kommentaari:
Kui Emma Watsoniga 'Colonia' välja tuli, sai see ära nähtud. Ja paar aastat hiljem õnnestus kohal käia. Üks sürrimaid kohti, mis nähtud. Praegugi kinnine territoorium. Väravas küsiti, ega jumala eest saksa keelt ei kõnele ega saksast pärit pole. Ja muidugi välistatud, et ajakirjanik. Enamus asukaid, kes minu eakaaslased, ei tea maailma asjadest muffigi. Mehed kindlasi kõik Pauli 'käe' alt läbi käinud. Ajalugu kõigis ruumides 80ndate algusesse seisma jäänud. Isegi lõhn on spetsiifiline. Aga loodus just selline alpiaasade vaadetega, mis ühele sakslasele võis igati meeldida.
Huvitav kas nad selles filmi tegid autentses kohas... Kõik oli piinlikkuseni puhas ja kuigi väikses vormis, aga suursugune. Kui õigesti mäletan, siis filmi lõpus oli tekst, et 2017 see koht suleti lõplikult. Kas jõudsid veel enne seda või see on praegu lihtsalt selle kogukonna kasutuses edasi? Minu arvates seda filmi vaadates oli isegi seda spetsiifilist "lõhna" tunda...või vähemasti ma kujudasin koos selle pildikeelega seda koos ette.
Käisin 2017 novembris. Siis küll märke polnud, et miskit pöördelist oleks ootamas. Ikka suht kontrollile allutatud suhtlemine asukatega. Ja eks nad enamuses ka pelgasid inimesi 'väljast'. Taksojuhilt, kes meid lähimast linnast-Parral'ist- kohale toimetas, ei pinninud me ühtki sõna Colonia kohta välja. Kui kooli väravas peatusime, et pilti teha, tõmbusid väikesed 'herr heinrich'id' kohe kooliõue sisemusse.... Geenidega kaasa antud hirm või mis iganes emotsioon see oli.
Postita kommentaar